лубриканти

Пронајдени се 9 резултати на тема „лубриканти“
Македонија

ВМРО-ДПМНЕ: Владата троши 1,6 милиони евра за лубриканти, а само 1,5 милиони евра за борба против загадувањето

Криминалната и одродена власт на чело со аболицираниот Зоран Заев продолжува со расипничкото и несовесно трошење на парите на граѓаните....