Сцена 23. септември 2018. / 18:05

Северина воодушевена – еве што ја чекаше во креветот во Штип (ФОТО)

Северина воодушевена – еве што ја чекаше во креветот во Штип (ФОТО)

Северина вчера пристигна на штипската Пастрмајлијада, а таму во хотелот ја пречекаа бонбони со рози и вино.

Таа изненадена од гестот ја сподели фотографијата на Инстаграм.

– Добро вечер Штип, убаво е да се биде пак во Македонија. Фала на хотелот Урбаниста за прекрасниот пречек, напиша пејачката.