Хроника 29. мај 2019. / 15:52

Скопјанка претепана на Партизанска

Скопјанка претепана на Партизанска

К.П. (35) од Скопје вчера во 15.10 часот во СВР Скопје, пријавила дека истиот ден околу 15.00 часот на булевар „Партизански одреди“ непознато лице физички ја нападнало.

Се работи на расчистување на случајот.