директор

Пронајдени се 18 резултати на тема „директор“
Хроника

Крадел мобилни телефони: Директор на „Градски Пазар“ од Охрид заработи кривична за проневера со мобилни телефони

Поради постоење основи на сомнение за сторено казнено дело „проневера во службата“, Секторот за внатрешни работи Охрид, до надлежното...