Сцена 14. мај 2018. / 21:41

Згодна пред породувањето: Идната мајка Ева Лонгорија позира разголена (ФОТО)

Згодна пред породувањето: Идната мајка Ева Лонгорија позира разголена (ФОТО)

Актерката Ева Лонгорија последните денови од бременоста ги поминува во одмарање, долги прошетки, а Денот на мајката кој во светот се одбележува на 13 мај го прослави со една провокативна фотографија.

Имено, Ева позирала со трудничкото стомаче кое го истакна во преден план.

 

Таа и нејзиниот сопруг Пепе Бастон ќе го добијат нивното прво заедничко бебе, син, а медиумскиот могул веќе има 4 деца од претходниот брак со глумицата Наталија Есперон.