Сцена 11. June 2018. / 15:11

Преслатка: Ана Николиќ на одмор со ќеркичката (ФОТО)

Преслатка: Ана Николиќ на одмор со ќеркичката (ФОТО)

Познатата пејачка Ана Николиќ отишла на летување со ќерката Тара, а друштво им прави и нејзиниот сопруг и колега Стефан Ѓуриќ Раста.

Српската пејачка се наоѓа во Турција, а тоа го сподели на социјалните мрежи.

На фотографијата која ја објави пејачката на Инстаграм, може да се види како ужива во идилична атмосфера.

Mama i njena carobnica!💝🤦‍♀️🤷‍♀️

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on