Магазин 31. јули 2020. / 19:32

(ФОТО) Ана Николиќ ги прекрсти нозете а гаќички не носеше!

(ФОТО) Ана Николиќ ги прекрсти нозете а гаќички не носеше!

Српската пејачка Ана Николиќ не престанува да е во центарот на вниманието откако го смени својот имиџ.

Особено по драстичниот ослабен изглед, следуваше уште поголем шок и трансформација за нејзиното тело- нова фризура.

Пејачката која плени со својот изглед од ден на ден не престанува да ги провоцира фановите, а овој пат ги прекрсти нозете облечена во долг црвен фустан, а фановите запрашаа само едно- „Ана каде ти се гаќичките?“, погледнете.