Сцена 13. June 2018. / 12:50

Ана Николиќ и Раста се огласија за пукањето во нивниот кум

Ана Николиќ и Раста се огласија за пукањето во нивниот кум

Пејачката Ана Николиќ и нејзиниот сопруг Раста се огласија за веста дека наводно нивниот кум е изрешетан синоќа.

Како што пишува српски Ало, мажот кој синоќа е повреден не е кумот на познатиот пар, туку личниот возач на Раста.

-Ни Ана, ни Раста немаат контакт со дотичниот господин, така што излишно е било какво поврзување и коментирање, порачаа од ПР тимот на славниот пар.