Сцена 23. јуни 2018. / 22:42

По бруталното семејно насилство Наташа Беквалац се врати на сцената и откри што и порачаа фановите (ФОТО)

По бруталното семејно насилство Наташа Беквалац се врати на сцената и откри што и порачаа фановите (ФОТО)

Популарната Наташа Беквалац се врати на сцената по семејното насилство и долгата пауза поради бременоста и мајчинските обврски.

Пејачката добила огромна поддршка и откри што и порачале фановите на настапите.

-Синоќа ми рекоа дека сум ангел.- напиша Беквалац во коментар на својата Инстаграм фотографија.