Сцена 10. септември 2018. / 12:04

По животната драма Беквалац откри по кого лудува (ФОТО)

По животната драма Беквалац откри по кого лудува  (ФОТО)

Откако Наташа Беквалац преживеа животна драма реши да го промени својот живот од корен.

Пејачката на својот Инстаграм профил секојдневно објавува среќни моменти од нејзиниот живот, а неодамна фановите ги изненади со фотографија за која зборуваат сите.

Беквалац постави фотографија на својот Инстаграм со својата ќерка Катја кои седат заедно на трева и напиша: „Луда за неа“.

 

 

View this post on Instagram

 

Luda za njom…❤

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on