Сцена 15. мај 2018. / 11:56

На Лука поради ова нема да му биде сеедно: Наташа со овој потег кажа се

На Лука поради ова нема да му биде сеедно: Наташа со овој потег кажа се

Поп пејачката Наташа Беквалац за време на сослушувањето во Обвинителството призна дека се уште го сака се уште законскиот сопруг Лука Лазукиќ, и покрај се што и направи. Тогаш се беше свежо, како и нејзините емоции, но изгледа се изгаснаа.

На таа помисла наведува најновиот потег на Наташа во врска со Лазукиќ, кој на нејзините следбеници на Инстаграм им привлече големо внимание. Имено Наташа ги избришала сите нивни заеднички фотографии, како и оние од венчавката, што значи дека веќе не сака да го види ниту на фотографии, но и дека нејзината љубов полека се гасне.

Обвинителството после сослушувањето на двете страни и приложените докази наскоро треба да одлучи дали ќе покрене постапка против Лазукиќ.