Сцена 23. јуни 2018. / 14:19

(Фото) Цеца објави фотографија во секси издание и воодушеви познат манекен

(Фото) Цеца објави фотографија во секси издание и воодушеви познат манекен

Светлана Цеца Ражњатовиќ неодамна со гламурозна забава го прослави својот 45. роденден, а сите кои присустуваа на таа вечер беа воодушевени од нејзиниот изглед.

Фолк пејачката често на Инстаграм прикачува фотографии од нејзиниот животот, а на нејзината најнова секси фотографија  не остана имун ни бугарскиот манекен од нејзиниот спот „ Anđeo drugog reda“, Флоријан Мунтеан.

Имено, Флоријан на Цеца често и остава коментари под фотографиите на кои јасно се гледа дека е воодушевен.

Пејачката одлучила да му возврати со бакнежи…