Сцена 18. јули 2018. / 12:02

Песната на Анастасија за само 46 часа собра повеќе од 2 милиони прегледи,а еве што напиша Цеца за тоа

Песната на Анастасија за само 46 часа собра повеќе од 2 милиони прегледи,а еве што напиша Цеца за тоа

Анастасија Ражњатовиќ на 15.јули објави видео за својата прва песна „ Совршен пар“, а спотот за неполни три дена има повеќе од два милиони прегледи на Јутјуб.

Цеца во една реченица кажала се, а пораката која ја напиша за својата наследничка ја објави на Инстаграм.

– Фала ти што ме направи најгорда мајка на светот, напишала фолк пејачката, а вака изгледа нејзината објава.