Магазин 24. март 2019. / 13:23

(ВИДЕО) Цеца фрли паричка во Фонтана ди треви

(ВИДЕО) Цеца фрли паричка во Фонтана ди треви

Цеца Ражнатовиќ го посети Рим во сосема опуштено , но сјајно и секогаш модерно издание. Најголемата српска фолк ѕвезда го посети овој италијански град за да се одмори по настапот во Виена, каде пееше за матуранти.

Таа фрли паричка за среќа во Фонтана ди треви, прошета по шпанските скали и посети многубројни локалитети во вечниот град.

View this post on Instagram

Obožavam kada sam turista! 😂 🇮🇹

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

Таа на себе имаше бела маичка, фармерки и црна „Шанел“ чанта кои одлично и прилегаат како турист во овој атрактивен град во Италија.

View this post on Instagram

Novčić za sreću je bačen…😂

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on