Сцена 12. June 2018. / 12:03

Еве кој е со Наташа Беквалац после трауматичниот период (ФОТО)

Еве кој е со Наташа Беквалац после трауматичниот период (ФОТО)

Пејачката Наташа Беквалац полека заздравува од трауматичниот период од пред два месеца, кога ја претепа сопругот Лука Лазукиќ во заедничкиот дом во Белград.

Наташа сега објави фотографија која ја разнежи јавноста.

На фотографијата, Наташа се наоѓа во прегратка на своите ќерки Хана и Катја, а уследиле и коментари и поддршка на нејзините следбеници, кои порачаа дека е вистинска среќа во прегратка на децата.

-Неодоливо, Среќи најголеми, Кралица-се само некои од коментарите.