Сцена 19. April 2018. / 12:50

Елена Ристеска – вистински рај за очи (ФОТО)

Елена Ристеска – вистински рај за очи (ФОТО)

Популарната Елена Ристеска во последно време е доста активна на социјалните мрежи, а овој пат објави неколку фотографии кои беа вистинско „честење“ за машката публика.

Имено, таа објави фотографија на која е облечена во црно кратко фустанче со чипка и црни мрежести чорапи на која Елена изгледа неверојатно и секси.