Македонија 10. март 2021. / 08:19

(ВО ЖИВО) Борислав Крмов гостин во „Утро со Златев“

(ВО ЖИВО) Борислав Крмов гостин во „Утро со Златев“

Гостин во утринскиот подкаст „Утро со Златев“ на Радио Лидер е пратеникот од редовите на „Левица“, Борислав Крмов.

Започнете го денот со темите од кои зависи иднината на Македонија.

Видео стримингот ќе се емитува на нашата Фејсбук страница „Радио Лидер“, а тоа може да го погледнете ТУКА.