Македонија 15. март 2021. / 08:16

(ВО ЖИВО) Тимчо Муцунски гостин во „Утро со Златев“

(ВО ЖИВО) Тимчо Муцунски гостин во „Утро со Златев“

Гостин во утринскиот подкаст „Утро со Златев“ на Радио Лидер е пратеникот од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Тимчо Муцунски.

Започнете го денот со темите од кои зависи иднината на Македонија.

Видео стримингот ќе се емитува на нашата Фејсбук страница „Радио Лидер“, а тоа може да го погледнете во продолжение.