Македонија 12. март 2021. / 08:21

(ВО ЖИВО) Антонио Милошоски гостин во „Утро со Златев“

(ВО ЖИВО) Антонио Милошоски гостин во „Утро со Златев“

Гостин во утринскиот подкаст „Утро со Златев“ на Радио Лидер е пратеникот од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Антонио Милошоски.

Започнете го денот со темите од кои зависи иднината на Македонија.

Видео стримингот ќе се емитува на нашата Фејсбук страница „Радио Лидер“, а тоа може да го погледнете во продолжение.