Хроника 22. јануари 2019. / 15:36

Масовна тепачка на „Партизанска“

Масовна тепачка на „Партизанска“

Ноќеска околу 01 часот по полноќ, С.К. (23) од Скопје пријавил дека вчера околу 22 часот, во казино на булевар “Партизански одреди“, бил физички нападнат од страна на А.А. и О.А.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.