Хроника 28. февруари 2019. / 20:07

Фотогалерија од пукањето на „Партизанска“ кај ТЦ Лептокарија

Фотогалерија од пукањето на „Партизанска“ кај ТЦ Лептокарија

Пред ТЦ Лептокарија имало пресртелка. Се пукало од два автомобили, а според првичните информации нема повредени.

Полицијата е на терен и врши увид.

Сообраќајот се одвива отежнато.

Детали од МВР за овој инцидент, се уште нема.

ФОТО: Пресс24