Хроника 02. април 2020. / 12:11

(ЕКСПЛИЦИТНО ВИДЕО) Двајца монструми од Штип тепаат девојка затоа што рекла дека е бремена

(ЕКСПЛИЦИТНО ВИДЕО) Двајца монструми од Штип тепаат девојка затоа што рекла дека е бремена

Стефан Арсов и Пепи Ристов, двајца штипјани, претепале девојка затоа што кажала дека е бремена и ја снимале додека ја тепаат.

Вознемирувачкото видео од овие двајца монструми циркулира по социјалните мрежи. Пред малку и министерот за внатрешни работи, Наќе Чулев соопшти дека насилнициве од видеово се уапсени.

Поради заштита на идентитетот на девојката жртва, ние ова видео нема да го објавиме.

Ве предупредуваме за вознемирувачката содржина. Видеото можете да го погледнете на следниот линк.