Живот 11. јули 2018. / 17:56

Вака се навива: Секси сопругата на хрватскиот репрезентативец ги „мами“ сите погледи (ФОТО)

Вака се навива: Секси сопругата на хрватскиот репрезентативец ги „мами“ сите погледи (ФОТО)

Поранешната манекенка и кралица на Хрватска за 2014 година Ивана Гугиќ, стана сопруга на хрватскиот фудбалски репрезентативец Домагој Вида, во јуни 2017 година.

Ивана, од кога е во Русија, на социјланите мрежи објавува провокативни селфија со боите на Хрватска.

Таа претставува атракција за сите навивачи на оваа земја на Светското првенство во фудбал.