сопруга

Пронајдени се 17 резултати на тема „сопруга“
Македонија

Сопругата на Јанакиески: Секојдневно имаме трауми од обвинувањата, но Миле не ни помислуваше на бегство

Сања Јанакиески, сопругата на поранешниот министер за транспорт и врски Миле Јанакиески, денеска реагираше по објавите дека Миле наводно...