Живот 09. јули 2018. / 22:44

Првата дама на Франција во костим за капење (ФOТО)

Првата дама на Франција во костим за капење (ФOТО)

Првата дама на Франција важи за стилска икона, а што се случува кога таа ќе се соблече во костим за капење?

Контроверзната врска со 25 години помладиот маж е првата работа на која ќе помислите кога ќе го слушнете името Брижит Макрон.

Најмоќната жена во Франција секогаш привлекува внимание, без разлика во кое издание ќе се појави.

Знае да ги носи боите, од розова до сина, знае да носи фармерки и патики, но дали досега сте ја виделе во костим за капење?

Еве како првата дама на Франција изгледа во костим за капење.

Повеќето следбеници на социјалните мрежи се согласиле дека таа има прекрасни нозе.