прилеп

Пронајдени се 9 резултати на тема „прилеп“
Македонија

Закупот на тезги за пазарџиите поскапува за 500% и ќе изнесува 2500 денари: Советниците на СДСМ во Прилеп изгласаа

Советниците на општина Прилеп со мнозинство гласови на СДСМ и коалицијата, донесоа одлука за утврдување на надомест за пазарните услуги...