петре шилегов

Пронајдени се 75 резултати на тема „петре шилегов“
Македонија

ВМРО-ДПМНЕ: Шилегов и Макрадули повеќе сакаат да си дремнат или да си поиграат игри наместо да решаваат проблеми

Здравствените проблеми кои ги имаат граѓаните од отровите кои ги дишат не го заслужуваат вниманието на Петре Шилегов и Јани Макрадули...