Арбен Таравари

Пронајдени се 16 резултати на тема „Арбен Таравари“
Македонија

Таравари открива: Ги испразнија училиштата од учениците, сега ќе ги заменат професорите и наставниците со партиски војници на ДУИ

Градоначалникот на Гостивар, Арбен Таравари обзнани нова афера поврзана со работата на ДУИ. Тој во неговата објава на социјалната мрежа...