Скопје 03. февруари 2021. / 17:03

Пожар во куќа во скопско Сарај

Пожар во куќа во скопско Сарај

Синоќа во 03.24 часот во СВР Скопје било пријавено дека во с.Сарај,скопско настанал пожар во куќа, сопственост на Е.З.(67), информираат од МВР.

Извршен е увид на местото на настанот.