Сцена 16. април 2018. / 22:36

Водителката Сања со длабоко деколте ја остави публиката без здив, а кога го видоа нејзиниот шлиц… (ФОТО)

Водителката Сања со длабоко деколте ја остави публиката без здив, а кога го видоа нејзиниот шлиц… (ФОТО)

Водителката на „Ѕвездите на гранд“ Сања Кужет веќе со години важи за една од најатрактивните телевизиски лица ширум Балканот, а со последното нејзино издание само го потврди овој епитет.

Водителката овој викенд за време на емитувањето на  музичката емисија „Ѕвездите на гранд“ се појави во секси елегантна модерна креација, а штом застана на сцената многумина останаа без здив.

Имено таа на сцената заблеска во фустан со длабоко деколте и шлиц кои и ги издаде убавите нозе, погледнете.