Сцена 12. септември 2018. / 11:53

Српската пејачка и нејзиниот сопруг во притвор – Тој неа шамар, таа него гребаници

Српската пејачка и нејзиниот сопруг во притвор – Тој неа шамар, таа него гребаници

Српската пејачка Анабела и нејзиниот сопруг Андреј Атијас се приведени во полиција откако физички се пресметале меѓусебно. Тепачката помеѓу сопружниците се случила во нивниот семеен стан во Белград.

Како што дознава српски „Телеграф“, кавгата започнала поради нивното куче. По жестоката расправија, Андреј и удрил шлаканица на сопругата, а пејачката му вратила со гребаници по лицето.

Во моментот и двајцата се во полициска станица на сослушу