Сцена 16. април 2018. / 16:42

Ријана со овој стајлинг ги шокираше сите: „Изгледаш како дебела мечка во вреќа“ (ФОТО)

Ријана со овој стајлинг ги шокираше сите: „Изгледаш како дебела мечка во вреќа“  (ФОТО)

Навикнати сме да ја гледаме Ријана во најновите модни парчиња.

Правела грешки во стајлингот, но не било ништо спектакуларно.

Сега, нејзиното последно појавување во јавноста ги шокираше сите.

Ниту модните критичари не можат убаво да дефинираат што носи таа на себе. Дали блуза, кошула, наметка, марама, фустан, туника…

Коментарите се жестоки. Пофалби доби само од најголемите фанови, но сите останати беа сурови во коментарите.

Еве дел од нив:

-Ајде да се вратиш дома и да се погледнеш во огледало.

-Да му дадеш отказ на стилистот и да го претепаш потоа.

-Ријана, убавице… Што си направила од себе? Изгледаш како мечка.

-Да, изгледаш како мечка, ама дебела. И плус напикана во вреќа.