Сцена 13. јуни 2018. / 14:11

Ова е „чудо невидено“ коментираа и Србите – Шерифовиќ со долга коса и во штикли

Ова е „чудо невидено“ коментираа и Србите – Шерифовиќ со долга коса и во штикли

Српската пејачка Марија Шерифовиќ во емисија се појавила со долга коса и високи потпетици, што изненадило многу нејзини фанови.

Снимка од српската евровизиска победничка од пред 10 години од една емисија се појавила на Инстаграм и ги изненадила сите.

На видеото Марија пее песна од Мараја Кери, во досега невидено издание. И српските медиуми биле изненадени од ова видео, па напишале „чудо невидено“.