Сцена 17. мај 2018. / 19:19

Лудо и интересно: Кога ќе видите што прави кучето на Цеца, ќе ве насмее до солзи

Лудо и интересно: Кога ќе видите што прави кучето на Цеца, ќе ве насмее до солзи

Фолк пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ е многу активна на Инстаграм и често споделува со своите фанови моменти од својот живот.

Овој пат Цеца објави видео на кое се одмара со своите две домашни миленичиња. Додека едното кученце го држеше во скут, другото и грабна цигара од кутијата и ја стави во устата.

„Ова е најлудо куче што го знам“, напиша Цеца за видеото.