Регион 09. јули 2019. / 11:51

Убиство ја потресе Србија: Син си ја уби сопствената мајка

Убиство ја потресе Србија: Син си ја уби сопствената мајка

Немања М. (54) е уапсен под сомнение дека вчера во семејната куќа ја убил мајка си Станојка М. (83) пренесува Курир.рс.

Како што дознава порталот, злосторство се случило на Звездара, а полицијата го уапсила Немања М. и тој е осомничен за тешко убиство.