Македонија 08. октомври 2019. / 14:33

(ВИДЕО) Боки 13 со носилка го изнесуваат од обвинителството

(ВИДЕО) Боки 13 со носилка го изнесуваат од обвинителството

Првообвинетиот во ,,Рекет“ беше донесен да даде исказ во ЈО, но само по неколку минути колабирал, Екипа на Брза помош го симна низ скалите и го однесе во болница. Неговиот адвокат, Саша Дуковски, вели дека тоа било грда слика.