Македонија 13. септември 2019. / 15:31

Мицкоски вечерва гостин на Алсат во 22 часот

Мицкоски вечерва гостин на Алсат во 22 часот

Вечерва во 22 часот гостувам во емисијата „360 степени“ на ТВ Алсат, напиша на Фејсбук, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски.