Магазин 10. септември 2019. / 09:37

(ВИДЕО) Несреќата во која загина српскиот рапер снимена со телефон

(ВИДЕО) Несреќата во која загина српскиот рапер снимена со телефон

Познатиот српски рапер Далибор Андонов Гру вчера загина во спортска несреќа кај Земун.

На „Фејсбук“ е споделено видео за кое се верува дека ја прикажува несреќата и последните моменти на раперот.