Магазин 22. мај 2019. / 18:08

(ВИДЕО) Македонската пејачка повторно блесна во невестински фустан

(ВИДЕО) Македонската пејачка повторно блесна во невестински фустан

Убавата македонска пејачка Симона Поповска минатата година застана на „лудиот камен“ со својот избраник Крис Поповски, а после една година таа реши повторно да облече невестински фустан.

За потребите на рекламна кампања симона облече венчаници. Таа на својот Инстаграм профил објави видео од снимањето, погледнете: