Магазин 26. јануари 2020. / 21:24

ШОКАНТНО: Твитер профил во 2012 предвидел дека Коби Брајант ќе загине во хеликоптерска несреќа!

ШОКАНТНО: Твитер профил во 2012 предвидел дека Коби Брајант ќе загине во хеликоптерска несреќа!

Твитер профилот @dotNoso во 2012 година споделил Твит во кој ја предвид смртта на легендарниот НБА кошаркар Коби Брајант.

Коби Брајант загинал во хеликоптерска несреќа, со уште три други лица.