Магазин 01. јуни 2020. / 23:36

Боки 13 се дружел со Леброн Џејмс

Боки 13 се дружел со Леброн Џејмс

Бојан Јовановски на денешните завршни зборови рече дека на модните ревиии за кои добивал посебна покана се дружел со познати фаци, а еден од нив е и кошаркарската НБА ѕвезда Леброн Џејмс.

Јас немав појма кој е тој. Тоа се случи во Париз на модната ревија на Валентино во Лувр. Леброн Џејмс и други ѕвезди беа во мое друштво, се пофали Бојан Јовановски.