Магазин 14. септември 2020. / 22:50

(ФОТО) Тина е најжешката српска инфлуенсерка

(ФОТО) Тина е најжешката српска инфлуенсерка

Фотомоделката и најпозната српска инфлуенсерка, Кристина Тина Цакиќ, привлекува големо внимание на социјалните мрежи.

Најчесто ги почестува своите фанови со провокативни и предизвикувачки фотографии поради што има речиси 70.000 следбеници на „Инстаграм“.