Хроника 27. јуни 2018. / 11:06

Верижна сообраќајка утрово на „Партизанска„ (ФОТО)

Верижна сообраќајка утрово на „Партизанска„ (ФОТО)

Сообраќајна несреќа во која учествувале пет возила се случи утрово на булеварот „Партизански одреди“.

Поради несреќата сообраќајот се одвива забавено. Полицијата врши увид на местото на несреќата.