Хроника 14. јуни 2019. / 10:13

Утринава автомобил се преврте во Чаир

Утринава автомобил се преврте во Чаир

На улицата „Ферид Мурати” во Чаир рано наутро се случи сообраќајна несреќа во која еден автомобил се преврте.

Повредени нема, а причините за несреќата сеуште не се познати.

Повеќе детали се очекуваат во текот на денот.