Хроника 09. септември 2019. / 21:22

Тинејџерка од скопско Црешево физички била нападната од момчето со кое била во врска

Тинејџерка од скопско Црешево физички била нападната од момчето со кое била во врска

Утринава 4:30 часот во СВР Скопје, пријавено е дека во с.Црешево, физички била нападната 17 годишна девојка од страна на Т.Б.(21) од с.Булачани со кого била во љубовна врска.

Полицијата презема мерки за расчистување на случајот.