Хроника 12. јуни 2019. / 23:10

Страшна несреќа го потресе Скопје: Две млади лица загинаа

Страшна несреќа го потресе Скопје: Две млади лица загинаа

Тешка сообраќајка се случи вечерва на улица Првомајска во Скопје, пренесува А1он.

Според првичните инофрмации две млади лица загинаа.

Детали во текот на утрешниот ден.