Хроника 18. август 2018. / 12:42

Скопјанец пријавил дека му се заканувал на Инстаграм

Скопјанец пријавил дека му се заканувал на Инстаграм

Во текот на вчерашниот ден во 11,50 часот Б.Ј.(52) од Скопје пријавил дека на 7-ми, 16-ти и 17-ти август на неговиот Инстаграм профил му пристигнале пораки од непознато лице со навредлива и заканувачка содржина, информираат од МВР.

Полицијата презема мерки за расчистување на случајот.