Хроника 14. септември 2018. / 11:46

Скопјанец ја пријавил 27 годишната сопруга за исчезната

Скопјанец ја пријавил 27 годишната сопруга за исчезната

Во Полициската станица Гази Баба, вчера во 21 часот, Ф.М.(25) пријавил дека исчезнала неговата сопруга А.Д.(27).

Во вторникот во 10 часот, А.Д., од непознати причини, се оддалечила од домот во непознат правец, соопштуваат од МВР.