Хроника 16. јануари 2021. / 15:21

Ново „ТикТок“ скандалозно видео: Шерифско поминување патарина само со легитимација

Ново „ТикТок“ скандалозно видео: Шерифско поминување патарина само со легитимација

Уште едно видео на социјалната мрежа Тик Ток предизвика остри коментари кои не стивнуваат во јавноста.

На видеото, кое корисникот на Тик Ток, самиот го направил се гледа како поминува една од наплатните рампи на патарините на автопатот Гостивар-Скопје без да плати, покажувајќи само легитимација.