Хроника 28. февруари 2019. / 19:36

Кај ТЦ Лептокарија предмалку имало пукање, се пукало од возило во движење?

Кај ТЦ Лептокарија предмалку имало пукање, се пукало од возило во движење?

Кај ТЦ Лептокарија предмалку имало пукање, неофицијално дознава КУРИР.

Според информациите на КУРИР, се работи за престрелка помеѓу лица од две возила.

Нема информации за повредени лица.

Наскоро повеќе.